Modrá bonusová karta


Pro naše klienty nabízíme Modrou bonusovou kartu. Tato karta opravňuje držitele k čerpání výhod a slev dle podmínek stanovených Monkey´s Gym.

Bonus karta

Karta je platná po celou dobu, kdy jste aktivním klientem Monkey´s Gym - tzn. vaše ratolest je přihlášena do kurzu cvičení.

Slevy můžete čerpat přímo u nás a také u našich smluvních partnerů. Jejich síť stále rozšiřujeme..:-)

Karta je zpoplatněná - cena 390 Kč.

Slevy v Monkey´s Harfa a Monkey´s Šestka :

  • kurzovné 5%
  • nápoje/bar 10%
  • narozeninová oslava 10%
  • prázdninový program 10%

Výhody a slevy u našich partnerů:

Beebi

Beebi

Společnost beebi s.r.o. nabízí profesionální služby v oblasti péče o děti všech věkových kategorií. Beebi zajišťuje chůvy na jednorázové i pravidelné hlídání v rodinách, na společenských akcích, hotelech či dětských koutcích, kromě rodného jazyka komunikujeme... více »

Bota - Bota

Bota - Bota

Specializovaná prodejna certifikované dětské obuvi značek Superfit, Geox, Ricosta, Primigi, Fare, Viking, Protetika, KTR, Pegres, Essi, Demar, DDStep, RAK, Santé a další. V sortimentu také školní aktovky Step by Step od Hamy, které vyhrály dTest. SLEVA 10% . Slevu obdržíte při... více »

Grycan

Grycan

Nadšení a tradici, doplněnými mottem rodiny Grycanů "kvalita, kvalita a do třetice kvalita!" vděčíme za to, že zmrzlina Grycan má neopakovatelnou chuť a zasloužené renomé po mnoha let. V našich kavárnách máme mimořádně pestrou nabídku - třicet šest příchutí zmrzliny a... více »

Kitztravel

Kitztravel

Kitztravel - to jsou Míša a Petr, kteří mají mnoho osobních zkušeností s organizací dovolených šitých na míru. Je to spojení 19 leté praxe v cestovním ruchu a lásky k cestovaní. Jsou připraveni vyhledat pro vás tu nejlepší destinaci dle individuálních požadavků... více »

Lego Wear

Lego Wear

Světově známá značka LEGO ® wear se nabízí vysoce kvalitní, funkční a pohodlné oblečení pro děti do 12 let. Originální prodejnu LEGO ® wear naleznete v druhém patře Galerie Harfa Praha. Dánský výrobce, který je součástí skupiny LEGO Group... více »

My & Mayoral

My & Mayoral

Španělská firma MAYORAL je vedoucí obchodní značkou v dětské módě ve Španělsku a Portugalsku a jednou z největších obchodních skupin specializujících se na dětskou módu v Evropě. Je to kreativní firma se 70-ti letou historií , s roční produkcí 25... více »

Yobar

Yobar

Frozen Yogurt je kvalitní český jogurt ze skutečného mléka (kysaný mléčný výrobek získaný kysáním mléka jogurtovou kulturou, doplněnou o probiotickou kulturu) podávaný ve vysoce chlazené podobě, který se vyrábí podchlazením čerstvého jogurtu a prošleháním, to vše ve... více »