Novinky / Akce


Předvánoční focení

Předvánoční focení

V průběhu listopadu od 7. do 26.11. 2017 bude probíhat na obou pobočkách Monkey´s Gym focení dětí profesionální fotografkou Janou Volkovou. Zastavíme pro Vás čas a zachytíme krásu i úsměv Vašeho dítěte na úžasných fotografiích :-). fotoleft#831-180# Fotografie budou jistě... více »

Diskotéka a volné plavání v JUKLÍKU

Diskotéka a volné plavání v JUKLÍKU

26.11.2017 na vás čeká DISKOTÉKA S LOLOU v Juklíku a k tomu volné plavání: INFORMACE K DISKOTÉCE: Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot, opička Lola. Termín: 26.11.2017 od 15:00, 16:00 a... více »

Čertovské řádění a Vánoční tvoření

Čertovské řádění a Vánoční tvoření

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3.12.2017 odpoledne podívat k nám na ZÁBAVNÉ ČERTOVÁNÍ a třeba se to společně dozvíme.Tento rok je akce spojená i s VÁNOČNÍM TVOŘENÍM. Takže celé odpoledne bude o zábavu postaráno. Termín: 3.12.2017 od... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě

Diskotéka s Lolou v Harfě

TERMÍN: NEDĚLE 26.11. 2017 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot, opička Lola. Termín: 26.11... více »

Kurzy bruslení

Kurzy bruslení

Pro velký zájem otevíráme i tuto zimu KURZY BRUSLENÍ PRO DĚTI OD 4 LET. Cílem kurzu je provést děti prvními krůčky na bruslích. Ukázat jim základy pohybu, dodat sebevědomí při nové činnosti, společně se naučit úplné základy tak, aby mohly následně s rodiči nebo v rámci... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2017

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2017

Zápis do podzimních kurzů cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let probíhá již od června! Na obou pobočkách - Praha 5 i Praha 9 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 se v právě běžícím semestru již částečně nebo zcela... více »

Cvičení pro těhotné - podzimní semestr

Cvičení pro těhotné - podzimní semestr

fotoright#691# Díky velkému zájmu, se kterým jsme se setkali po prvních semestrech CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ, v kurzech pokračujeme. A to opět na pobočce Monkey´s JUKLÍK.Lekce probíhají ve večerních hodinách a zahrnují důležité posilovací a uvolňovací cviky vhodné právě pro... více »

Hledáme nové posily

Hledáme nové posily

Především pro ty nejmenší hledáme nové lektorky do našich tělocvičen . fotoleft#774-100# Máte zkušenosti s prací s dětmi od 6 měsíců do 4 let, jste flexibilní v dopoledních hodinách a chcete společně s námi pomáhat dětem v jejich pohybovém vývoji? Pak neváhejte a ozvěte... více »

Darujte cvičení v Monkey´s

Darujte cvičení v Monkey´s

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Prošli jsme testem od "ŽENY s.r.o."!

Naše cvičení otestovaly nezávislé testerky ze společnosti ŽENY s.r.o. V průběhu jednoho měsíce mělo 20 maminek možnost navštívit kurzy cvičení, seznámit se s Monkey´s Gym a následně poskytnout hodnocení. fotoleft#312# Jsme moc rádi, že se kvalita našich služeb prokázala i... více »