Novinky / Akce


Praha 9 Harfa - Prázdninový program 2018

Praha 9 Harfa - Prázdninový program 2018

Program pro děti o prázdninách? Rozhodně v Monkey´s HARFA! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce aktivně stráveného... více »

Velikonoční tvoření a tančení v Harfě

Velikonoční tvoření a tančení v Harfě

Odpoledne plné velikonočního tvoření a tancování v Monkey´s Harfa NEDĚLE 25.3.2018 14:00 - 17:30 fotoleft#553# Velkým lákadlem bude určitě VLASTNORUČNÍ PLETENÍ VELIKONOČNÍ POMLÁZKY pro děti nebo zdobení speciální velikonoční keramiky . Kromě toho si můžete nazdobit... více »

Diskotéka s Lolou na Šestce

Diskotéka s Lolou na Šestce

TERMÍN: NEDĚLE 25. 3. 2018 od 17:00 Máme velkou radost, že diskotéku budeme poprvé pořádat také v naší nové pobočce v OC Šestka!! Diskotéku pro děti pořádáme pravidelně vždy poslední neděli v měsíci . Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na... více »

Jarní kurzy in-line bruslení

Jarní kurzy in-line bruslení

V průběhu jara opět navazujeme na úspěšné in-line bruslení v loňském roce - otevřeli jsme páteční a víkendové dopolední a odpolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE BUDOU KONAT NA POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA A MONKEY´S JUKLÍK..:-) Termíny a info níže... více »

Jóga pro těhotné - jarní semestr

Jóga pro těhotné - jarní semestr

fotoright#691# Díky velkému zájmu, se kterým jsme se setkali po prvních semestrech CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ, v kurzech pokračujeme. A to opět na pobočce Monkey´s JUKLÍK. Nyní se jedná o jógu pro těhotné. Lekce probíhá ve večerních hodinách a zahrnuje důležité posilovací a... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě

Diskotéka s Lolou v Harfě

TERMÍN: NEDĚLE 25. 3. 2018 výjimečněod 17:30 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot, opička Lola... více »

Praha 9 Harfa - Letní sportovní kempy

Praha 9 Harfa - Letní sportovní kempy

Jedinečné sportovní kempy pro děti od 4 do 10 let NA LETNÍ PRÁZDNINY JSME PŘIPRAVILI VÝBĚR ZE SPORTOVNÍCH KEMPŮ PRO DĚTI OD 4 DO 10 LET. Všechny kempy se konají ve všední dny od 8:30 do 13:00 v pobočce Monkey´s Harfa. Turnusy jsou 5denní, vždy se zapisuje na celý turnus... více »

Praha 9 Harfa - Letní kurzy in-line bruslení

Praha 9 Harfa - Letní kurzy in-line bruslení

LETNÍ IN-LINE TÝDENNÍ KURZY PŮLDENNÍ BLOKY (PO-PÁ 8:30 – 13:00) se zaměřením na bruslení. Kurz probíhá na venkovním hřišti Galerie Harfa . Dětem se po celou dobu věnují kvalifikovaní a zkušení lektoři Monkey´s Gym. fotoright#226# Každá lekce začíná rozcvičkou na... více »

Jóga pro těhotné - zimní semestr

Jóga pro těhotné - zimní semestr

fotoright#691# Díky velkému zájmu, se kterým jsme se setkali po prvních semestrech CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ, v kurzech pokračujeme. A to opět na pobočce Monkey´s JUKLÍK. Nově se bude jednat o jógu pro těhotné. Lekce probíhá ve večerních hodinách a zahrnuje důležité posilovací... více »

Zápis na semestr JARO/LÉTO

Zápis na semestr JARO/LÉTO

Zápis na jarní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let bude probíhat od ledna! Na všech pobočkách - Praha 5, Praha 9 i Praha 6 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 se v právě běžícím semestru již částečně nebo... více »