Naši odborníci a lektoři

TÁBORSKÁ Monika

Monika Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů, Rošťáků a Šídel.

Absolventka sportovního gymnázia, semináře Cvičení dětí kojeneckého a batolecího věku.

„Sport miluji odmalička, více jak deset let jsem se závodně věnovala atletice. Největším mým úspěchem byly starty na ME v r. 2011 a 2009, jsem několikanásobnou medailistkou ČR ve sprinterských disciplínách.
V Monkey’s Gym pracuji jako lektorka od samého začátku, a práce s dětmi mě velmi baví. Ráda předávám své sportovní zkušenosti dětem, pozoruji jejich pokroky ve cvičení. Největší odměnou je pro mě jejich úsměv na tváři.“

PÁVOVÁ Šárka

Šárka Pávová Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Rošťáků.

„ Sport a práce s dětmi jsou nedílnou součástí mého života. V mládí jsem se 10 let závodně věnovala sportovní gymnastice (I. Výkonnostní třída). Jsem akreditovaná lektorka jógy II. třídy se zaměřením na dětskou a rodinnou jógu. Sama se věnuji józe již téměř 10 let (powerjóga, hathajóga a kundaliní jóga). Především jsem ale maminka dvou synů, které se snažím od malička vést ke sportu tak, aby pochopili, že pohyb je přirozenou součástí našeho života.

Práce v Monkey´s je pro mě radostí a výzvou zároveň. Děti, a to nejen mé vlastní, mě neustále učí pracovat na sobě samé. O to víc mě těší vnímat spokojenost na obou stranách.“

ŠÍSTKOVÁ Kristina

Kristina Šístková Lektorka Neposedů, Rošťáků, Šídel, Parťáků, Sporťáků a Gymnastiky. Vede kurzy bruslení.

Studentka Vysoké školy tělesné výchovy a sportu PALESTRA, obor Výživové poradenství a sportovní diagnostika.

„Mým životem je tanec, především step. Ve svém volném čase ráda cvičím jógu, fitbox nebo si jen tak zajdu do posilovny. V zimě jezdím na bruslích, na lyžích a na snowboardu. Dětem se věnuji i na dětském táboře, učím je tanečky a občas vypomáhám s jejich hlídáním v MŠ i doma.

Práce s dětmi je zajímavá a nikdy mi nezevšední. Těší mě, že děti v budoucnu využijí to, co je naučím. Snažím se, aby na hodiny cvičení rády vzpomínaly. Neustále mě překvapuje dětská bezprostřednost, která mě vždycky pobaví.

Monkey´s Gym je pro děti to nejlepší, protože již ti nejmenší by se měli naučit, že pohyb patří ke každodennímu životu.“

BANOVIČ Tomáš

Tomáš Banovič Lektor Rošťáků, Parťáků, Gymnastiky a Sporťáků

Student Pedagogické fakulty University Karlovy - obor tělesná výchova a sport a výchova ke zdraví. Trenér fitness.

„ Sport mě provází celým mým životem. Do míče jsem začal kopat, jakmile jsem se naučil chodit a vydržel u této záliby až dodnes. Fotbal je mým velkým koníčkem spolu s dalšími sporty, jako jsou futsal, tenis a plavání. K největším úspěchům bych řadil postup do 1. futsalové ligy.

Práce s dětmi mě baví, obohacuje a naplňuje. Největší radost mi dělá, když vidím úsměv na dětské tváři z naučené dovednosti a jejich pokroky ve cvičení. Snažím se, aby děti z mých hodin odcházely spokojené a natěšené na další naše setkání.“

KAŠÍKOVÁ Eva

Kašíková Eva Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Těhulek

„Díky svým rodičům mám od malička ke sportu kladný vztah. Dali mi všestranné pohybové základy (kolo, bruslení, lyžování). Během dospívání jsem závodně plavala,ale můj tehdejší zdravotní stav mě malinko omezoval. Naštěstí jsem ale se sportem mohla postupně pokračovat, na vysoké škole jsem propadla aerobicu, posilovně a začala jsem objevovat běh, který mi pak díky častému stěhování v dospělosti už zůstal. Ráda mám také lední i in-line bruslení, v zimě snowboard.Během svých dvou těhotenství jsem zvolnila tempo, a ke sportu se začala vracet jako běhající maminka s kočárkem.

Cvičení s těhulkami je pro mě radost, ještě si pamatuju na svoje pocity, co kde bolí a jsem šťastná, když mi občas některá z maminek poděkuje, že jí cvičení pomáhá, nebo že se líbila relaxace, to je pro mě největší odměna.

S malými dětmi je krásné pozorovat jejich bezprostřednost a vděk, upřímnou radost i zlobení. Jsem ráda, že svoji radost z pohybu můžu předávat dál. Život je pohyb, a nikdy není příliš brzy ani pozdě s ním začít.“

ŠNAJBERKOVÁ Karolína

Karolína Šnajberková Recepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Rošťáků a Parťáků

Studentka vysoké školy.

„Sportu se věnuji už od svých šesti let, kdy mě moji rodiče přihlásili do jedné taneční školy v Praze. Můj největší úspěch je titul Mistra světa ve street-dance.

Díky tanci jsem začala jezdit na dětské taneční tábory, kam poslední tři roky jezdím jako oddílová vedoucí nejmenších dětí. Práce s dětmi mě velmi baví, jelikož se s nimi nikdy nenudím, vždy přijdou s něčím novým a neustále mě překvapují.

V Monkey’s Gym hlavně oceňuji práci s úplně nejmenšími (Dudlíčky), kde dětem dopomáháme ke správnému vývoji a vidíme jejich největší pokroky. V této kategorii se ráda vzdělávám, a proto jsem absolvovala již dvě školení zaměřené na psychomotorický vývoj dítěte, které mi Monkey’s umožnilo. Na každé cvičení se vždy těším a největší odměnou je pro mě, když děti z mé hodiny odchází s úsměvem a spokojení.“

Mgr. Jan BERAN

Mgr. Jan Beran Odborný konzultant společnosti Monkey´s Gym, podílel se na přípravě metodiky cvičení pro děti od 2,5 let. Vzdělání: FTVS, obor metodik tělesné výchovy, specializace sportovní gymnastika.

Je trenérem sportovní gymnastiky a tenisu, současně učí tělesnou výchovu na střední škole. Jeho odborností je zejména sportovní gymnastika, ve které úspěšně reprezentoval na republikové úrovni, zkušenosti má také s gymnastickou průpravou hráčů ledního hokeje a fotbalu.

prof. MUDr. Ladislav Plánka, Ph.D.

prof. MUDr. Ladislav Plánka,Ph.D. MUDr. Plánka působí od roku 2002 na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno, od 1.7.2012 je pověřen jejím vedením. Jeho hlavní specializací jsou úrazy dětí a problematika dětského pohybového aparátu.V rámci své praxe se podílel na řešení mnoha odborných projektů, mimo jiné např. na komplexním řešení prevence dětské úrazovosti v ČR.

V Monkey´s Gym jsme moc rádi, že je pan profesor odborným garantem naší společnosti. I díky jeho přispění můžeme rodičům garantovat metodiku cvičení, která je skutečně v souladu se správným psychomotorickým vývojem dětí.

ZORKA PINKAS

Zorka Pinkas Zakladatelka a majitelka firmy FIMASE, která na Havajských ostrovech úspěšně provozuje mimo jiné centrum pro cvičení a masáže pro děti od narození až po školní věk. Vzdělání: dětská zdravotní sestra.

V Monkey´s Gym je konzultantkou pro cvičení kojenců a batolat.Významně přispěla při tvorbě metodiky kurzů, do kterých vnesla své dlouholeté zkušenosti při práci s dětmi.