Omalovánky | Monkey´s Gym

Omalovánky

Milí rodiče, prarodiče, příznivci Monkey’s Gym,

protože víme, že dny s dětmi doma jsou dlouhé, přichystali jsme pro vás skvělou zábavu:Ukázka z omalovánek

Pracovní sešit opičky Loly

Náš sešit plný úkolů, rébusů a omalovánek má 24 stran zábavných úloh, které budou spolehlivě bavit všechny malé neposedy.

Úkoly v pracovním sešitu jsou přehledně popsané a vysvětlené. Každá stránka obsahuje jinou výzvu. Pro plnění úloh stačí dětem pastelky nebo fixy, nůžky a lepidlo – většinu stránek zvládnou samy, s některými mohou pomoci rodiče nebo starší sourozenec.

Možnosti objednání

Ukázka z omalovánek Objednat si ho můžete buď jen v PDF formátu, který vám pošleme na e-mail po provedení platby, a vy si ho můžete vytisknout, kolikrát budete chtít.

Druhou možností je objednat si PDF formát i tištěný formát. Tištěné omalovánky jsou v provedení na tvrdém papíře, krásně barevné a kvalitě zpracované. Posíláme poštou na vámi uvedenou adresu opět po provedení platby.

Vaše objednávka se stává závaznou po uhrazení ceny. Pokyny k platbě vám pošleme na e-mail po vyplnění objednávkového formuláře. Omalovánky v PDF souboru odesíláme do 2 dnů od obdržení platby. Odesílání poštou probíhá 1x týdně.Vyberte omalovánky *


Poznámka
Adresa *
PSČ *
Město *
Vaše příjmení a jméno *
Váš e-mail *
Potvrzení emailu *
Telefon *
Souhlasím s provozním řádem *
 

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí! Jako Správce zpracování osobních údajů dbáme na jejich ochranu v souladu s platnou a účinnou legislativou, kterou od 25. 5. 2018 představuje Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a navazujících zákonů či opatření ČR. Bližší informace k zacházení s osobními údaji naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů zde: Zásady ochrany osobních údajů