Naši odborníci a lektoři | Monkey´s Gym

Naši odborníci a lektoři

ŠNAJBERKOVÁ Karolína

Karolína Šnajberková Recepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Rošťáků, Parťáků, Gymnastiky a Sporťáků

Studentka vysoké školy. Absolventka kurzu Cvičení s kojenci a batolaty.

„Sportu se věnuji už od svých šesti let, kdy mě moji rodiče přihlásili do jedné taneční školy v Praze. Můj největší úspěch je titul Mistra světa ve street-dance.

Díky tanci jsem začala jezdit na dětské taneční tábory, kam poslední tři roky jezdím jako oddílová vedoucí nejmenších dětí. Práce s dětmi mě velmi baví, jelikož se s nimi nikdy nenudím, vždy přijdou s něčím novým a neustále mě překvapují.

V Monkey’s Gym hlavně oceňuji práci s úplně nejmenšími (Dudlíčky), kde dětem dopomáháme ke správnému vývoji a vidíme jejich největší pokroky. V této kategorii se ráda vzdělávám, a proto jsem absolvovala již dvě školení zaměřené na psychomotorický vývoj dítěte, které mi Monkey’s umožnilo. Na každé cvičení se vždy těším a největší odměnou je pro mě, když děti z mé hodiny odchází s úsměvem a spokojené.“

TÁBORSKÁ Monika

Monika Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů, Rošťáků a Parťáků

Absolventka sportovního gymnázia, semináře Cvičení dětí kojeneckého a batolecího věku.

„Sport miluji odmalička, více jak deset let jsem se závodně věnovala atletice. Největším mým úspěchem byly starty na ME v r. 2011 a 2009, jsem několikanásobnou medailistkou ČR ve sprinterských disciplínách.

V Monkey’s Gym pracuji jako lektorka od samého začátku, a práce s dětmi mě velmi baví. Ráda předávám své sportovní zkušenosti dětem, pozoruji jejich pokroky ve cvičení. Největší odměnou je pro mě jejich úsměv na tváři.“

MICHÁLKOVÁ Tereza

Michálková Tereza Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Rošťáků

Absolventka kurzu Cvičení s kojenci.

„Sportu jsem se věnovala aktivně již od raného dětství. Začínala jsem sportovní gymnastikou a 15 let jsem hrála volejbal. Jsem maminkou dvou dětí, kterým se snažím ukazovat, že sport je především zábava a patří do našeho každodenního života.

Práce v Monkey´s Gym mě velmi baví, těší mě radost a bezprostřednost dětí. Cvičení v barevné, perfektně vybavené a bezpečné tělocvičně je pro děti zábavný a skvělý způsob, jak strávit volný čas, zasportovat si a užít si legraci pod vedením zkušených lektorů, kteří se dětem stoprocentně věnují."

TESAŘÍKOVÁ Kristýna

Kristýna Tesaříková Recepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů, Rošťáků a Parťáků

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Absolventka kurzu FitMAMI Baby - cvičení s kojenci a batolaty.

„Sportu se věnuji už od malička. Základy jsem získala v Sokole a pak jsem se několik let věnovala moderní gymnastice. Nyní ve volném čase nejraději běhám, cvičím jógu, hraji squash, v létě chodím po horách a v zimě jezdím na snowboardu.

Práce v Monkey’s Gym mě baví a naplňuje. Ráda sleduji, jak se děti postupně ve svých sportovních dovednostech zlepšují. Dělám vše pro to, aby z mých hodin odcházely spokojené a těšily se na další společnou hodinu. Snažím se jim předávat svou lásku k pohybu.“

DAŇKOVÁ Tereza

Tereza Daňková Recepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů, Rošťáků, Parťáků a Gymnastiky

Absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor scénický tanec. Absolventka kurzu FitMAMI Baby - cvičení s kojenci a batolaty.

„Mou celoživotní vášní je tanec. Externě jsem spolupracovala s divadlem ABC, Národním a Stavovským divadlem. Obrovská zkušenost byla mé tříleté zahraniční angažmá na zaoceánských lodích. Již téměř 20 let vystupuji v Černém divadle a tanec také vyučuji na ZUŠ Velké Popovice.

Odmala se věnuji plavání, lyžování a in-line bruslení. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. A přidáme-li k tomu můj celoživotní koníček – sport, mám jasno v práci, kterou chci dělat. Tuto možnost mi dává Monkey´s Gym. Vše, co umím, všechny mé zkušenosti, mám ohromnou chuť předávat dětem. Chci je „rozhýbat“, tak aby je to bavilo a chodily na mé lekce rády.“

ČERNÝ Tadeáš

Tadeáš Černý Lektor Neposedů, Rošťáků, Parťáků, Sporťáků a Gymnastiky

Student vysoké školy.

„Sport je od malička nedílnou součástí mého života. 14 let jsem se věnoval atletice, která mi dala skvělé základy pro další sporty. Během ročních studií v Americe jsem hrál fotbal. Byla to super zkušenost, ale atletika mě lákala víc. Chtěl jsem malým dětem ukázat, jak je sport krásný, jak dokáže člověka bavit a obohacovat.

S malými dětmi mám zkušenost z anglických táborů, kam jsem jezdil jako vedoucí. Je s nimi sranda, dokážou vymyslet tolik kravinek, které by nás dospěláky nenapadli. Za příležitost pracovat v Monkey´s jsem rád, při cvičení se vždy snažím najít jakoukoliv maličkost, při které se společně zasmějeme. “

ŠIMÁK Tomáš

Tomáš Šimák Lektor Rošťáků, Parťáků a Gymnastiky

„Sport mi přirostl k srdci, když jsem byl sám ve věku Rošťáků, ať už to bylo běhání po fotbalových trávnících nebo atletické dráze. Láska ke sportovním aktivitám mě určitě nikdy neopustí. Dříve jsem působil jako lektor tělesné výchovy a volnočasových aktivit na 1. stupni základní školy. V Monkey´s Gym se tyto činnosti skvěle doplňují. Jsem moc rád, že mohu radost z pohybu vzbuzovat i v malých návštěvnících naší tělocvičny.

Na práci s dětmi v Monkey´s se mi nejvíc líbí její různorodost. Především důraz na správný vývoj dítěte, pohybovou a prostorovou paměť, držení rovnováhy, ale i předávání pozitivního vztahu k pohybu jako takovému a budování kamarádských vztahů mezi dětmi, což mě osobně těší nejvíc.“

DVOŘÁKOVÁ Pavla

Dvořáková PavlaRecepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Rošťáků

Absolventka kurzu FitMAMI Baby - cvičení s kojenci a batolaty.

„Do Monkey’s Gym mě přivedla láska k dětem. Líbí se mi skvěle propracovaná metodika, která podporuje rozvoj jejich pohybových dovedností hravou formou. Jako maminka dvou dětí moc dobře vím, jak si dokážeme společné sportovní aktivity užít. Své děti vedu k pohybu odmala. V letních měsících vyrážíme především do přírody, milujeme alpskou turistiku a jízdu na kole. V zimě lyžujeme.

Během studií jsem se účastnila ozdravných pobytů, kde jsem působila jako vedoucí oddílu těch nejmenších. Po studiu na VŠ jsem rok dělala Au-pair ve Velké Británii, kde jsem zažila spoustu legrace se třemi úžasnými kluky.

Ráda s dětmi tvořím a ve volném čase vyrábím Busy bags, tzv. pytlíkové aktivity, které zábavnou formou rozvíjí dětské dovednosti, především jemnou a hrubou motoriku.“

PROCHÁZKOVÁ Veronika

Veronika Procházková Lektorka Rošťáků, Parťáků a Gymnastiky

„Po úspěšné maturitní zkoušce na gymnáziu nyní studuji německý jazyk. Na základní škole jsem se věnovala tancování a tenisu, od 11 let pak závodně atletice. Má sportovní kariéra dosáhla vrcholu, když jsem na Mistrovství ČR v roce 2015 vybojovala bronzovou medaili v hodu kladivem. I přesto, že už neházím, mám k atletice hodně blízko - trénuji atletickou přípravku. Práci s dětmi mám ráda. Jako dobrovolník organizace ADRA jsem 4 měsíce docházela do dětských domovů, kde jsem dětem pomáhala zvládat těžké životní situace.

Jsem vděčná za příležitost v Monkey´s Gym. Podpora dětí a vzbuzování jejich chuti ke sportu je hodně důležitá. Nejvíc mě těší, když vidím jejich snahu a pokroky, které s množstvím cvičení přibývají.“

SEKANINOVÁ Anna

Anna Sekaninová Lektorka Rošťáků, Parťáků a Gymnastiky

Absolventka Střední pedagogické školy, studentka Pedagogické fakulty UK se specializací na TV.

„V tělocvičnách jsem v podstatě vyrostla. Od roku 2005 jsem se věnovala komerčnímu aerobiku. Zúčastňovala jsem se postupně závodů master class, team show, mini teams i individual. Do roku 2015 jsem závodila aktivně, v roce 2016 jsem tuto sportovní kariéru ukončila soutěží Miss Aerobik. Ke sportu mám velmi kladný vztah, rekreačně nebo v rámci studia se věnuji běhání, fitness, plavání, lyžování, cyklistice, in-line i lednímu bruslení.

Práce v Monkey’s Gym mě jako budoucí pedagožku naplňuje a těší mě, když vidím, že rodiče vedou své děti ke sportu. Jako správně nadšená učitelka ráda předávám své zkušenosti a pomáhám dětem v dosahování cílů. Nejlepší na naší práci je sledování sebemenších krůčků zlepšování a sdílení radosti dětí z úspěchu.“

JULÁKOVÁ Kristýna

Kristýna Juláková Recepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Rošťáků

Absolventka kurzu FitMAMI Baby - cvičení s kojenci a batolaty.

„Sportuji již od školy. Začínala jsem baletem a gymnastikou, stejně jako asi většina holek. Později jsem přešla ke spíše klučičímu sportu a věnovala jsem se judu. Své dceři lásku ke sportu předávám od jejího narození, snažím se jí ukazovat, že sport do našich životů patří. Nyní je mým velkým koníčkem běhání. Zúčastňuji se OCR závodů (Spartan Race, Gladiator Race nebo Predator Race), kde si dávám pořádně do těla a zkouším, co dokáži a vydržím.

Monkey´s Gym mi seslalo samo nebe. Moc jsem si přála pracovat s dětmi ve sportovním odvětví. Tato práce mě naplňuje a dělám jí s láskou. Ráda sleduji pokroky dětí, cením si jejich důvěry a toho, že z hodin odcházejí šťastné.“

Mgr. Jan BERAN

Odborný konzultant společnosti Monkey´s Gym, podílel se na přípravě metodiky cvičení pro děti od 2,5 let. Vzdělání: FTVS, obor metodik tělesné výchovy, specializace sportovní gymnastika.

Je trenérem sportovní gymnastiky a tenisu, současně učí tělesnou výchovu na střední škole. Jeho odborností je zejména sportovní gymnastika, ve které úspěšně reprezentoval na republikové úrovni, zkušenosti má také s gymnastickou průpravou hráčů ledního hokeje a fotbalu.

prof. MUDr. Ladislav Plánka, Ph.D.

MUDr. Plánka působí od roku 2002 na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno, od 1.7.2012 je pověřen jejím vedením. Jeho hlavní specializací jsou úrazy dětí a problematika dětského pohybového aparátu.V rámci své praxe se podílel na řešení mnoha odborných projektů, mimo jiné např. na komplexním řešení prevence dětské úrazovosti v ČR.

V Monkey´s Gym jsme moc rádi, že je pan profesor odborným garantem naší společnosti. I díky jeho přispění můžeme rodičům garantovat metodiku cvičení, která je skutečně v souladu se správným psychomotorickým vývojem dětí.

ZORKA PINKAS

Zakladatelka a majitelka firmy FIMASE, která na Havajských ostrovech úspěšně provozuje mimo jiné centrum pro cvičení a masáže pro děti od narození až po školní věk. Vzdělání: dětská zdravotní sestra.

V Monkey´s Gym je konzultantkou pro cvičení kojenců a batolat. Významně přispěla při tvorbě metodiky kurzů, do kterých vnesla své dlouholeté zkušenosti při práci s dětmi.