Naši odborníci a lektoři | Monkey´s Gym

Naši odborníci a lektoři

KARASOVÁ Monika

Monika Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů, Rošťáků a Parťáků

Absolventka sportovního gymnázia, semináře Cvičení dětí kojeneckého a batolecího věku.

„Sport miluji odmalička, více jak deset let jsem se závodně věnovala atletice. Největším mým úspěchem byly starty na ME v r. 2011 a 2009, jsem několikanásobnou medailistkou ČR ve sprinterských disciplínách.

V Monkey’s Gym pracuji jako lektorka od samého začátku, a práce s dětmi mě velmi baví. Ráda předávám své sportovní zkušenosti dětem, pozoruji jejich pokroky ve cvičení. Největší odměnou je pro mě jejich úsměv na tváři.“

MICHÁLKOVÁ Tereza

Michálková Tereza Lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Rošťáků

Absolventka kurzu Cvičení s kojenci.

„Sportu jsem se věnovala aktivně již od raného dětství. Začínala jsem sportovní gymnastikou a 15 let jsem hrála volejbal. Jsem maminkou dvou dětí, kterým se snažím ukazovat, že sport je především zábava a patří do našeho každodenního života.

Práce v Monkey´s Gym mě velmi baví, těší mě radost a bezprostřednost dětí. Cvičení v barevné, perfektně vybavené a bezpečné tělocvičně je pro děti zábavný a skvělý způsob, jak strávit volný čas, zasportovat si a užít si legraci pod vedením zkušených lektorů, kteří se dětem stoprocentně věnují."

TESAŘÍKOVÁ Kristýna

Kristýna Tesaříková Recepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů, Rošťáků a Parťáků

Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Absolventka kurzu FitMAMI Baby - cvičení s kojenci a batolaty.

„Sportu se věnuji už od malička. Základy jsem získala v Sokole a pak jsem se několik let věnovala moderní gymnastice. Nyní ve volném čase nejraději běhám, cvičím jógu, hraji squash, v létě chodím po horách a v zimě jezdím na snowboardu.

Práce v Monkey’s Gym mě baví a naplňuje. Ráda sleduji, jak se děti postupně ve svých sportovních dovednostech zlepšují. Dělám vše pro to, aby z mých hodin odcházely spokojené a těšily se na další společnou hodinu. Snažím se jim předávat svou lásku k pohybu.“

DVOŘÁKOVÁ Pavla

Dvořáková PavlaRecepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Rošťáků

Absolventka kurzu FitMAMI Baby - cvičení s kojenci a batolaty.

„Do Monkey’s Gym mě přivedla láska k dětem. Líbí se mi skvěle propracovaná metodika, která podporuje rozvoj jejich pohybových dovedností hravou formou. Jako maminka dvou dětí moc dobře vím, jak si dokážeme společné sportovní aktivity užít. Své děti vedu k pohybu odmala. V letních měsících vyrážíme především do přírody, milujeme alpskou turistiku a jízdu na kole. V zimě lyžujeme.

Během studií jsem se účastnila ozdravných pobytů, kde jsem působila jako vedoucí oddílu těch nejmenších. Po studiu na VŠ jsem rok dělala Au-pair ve Velké Británii, kde jsem zažila spoustu legrace se třemi úžasnými kluky.

Ráda s dětmi tvořím a ve volném čase vyrábím Busy bags, tzv. pytlíkové aktivity, které zábavnou formou rozvíjí dětské dovednosti, především jemnou a hrubou motoriku.“

JULÁKOVÁ Kristýna

Kristýna Juláková Recepční a lektorka Dudlíků, Špuntů, Neposedů a Rošťáků

Absolventka kurzu FitMAMI Baby - cvičení s kojenci a batolaty.

„Sportuji již od školy. Začínala jsem baletem a gymnastikou, stejně jako asi většina holek. Později jsem přešla ke spíše klučičímu sportu a věnovala jsem se judu. Své dceři lásku ke sportu předávám od jejího narození, snažím se jí ukazovat, že sport do našich životů patří. Nyní je mým velkým koníčkem běhání. Zúčastňuji se OCR závodů (Spartan Race, Gladiator Race nebo Predator Race), kde si dávám pořádně do těla a zkouším, co dokáži a vydržím.

Monkey´s Gym mi seslalo samo nebe. Moc jsem si přála pracovat s dětmi ve sportovním odvětví. Tato práce mě naplňuje a dělám jí s láskou. Ráda sleduji pokroky dětí, cením si jejich důvěry a toho, že z hodin odcházejí šťastné.“

SVATOŠOVÁ Marta

Marta Sedláková Lektorka cvičení pro těhotné

Absolventka vysoké školy, studia pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající komplexní přímou pedagogickou činnost, kurzu FitMAMI Baby – cvičení s kojenci a batolaty a kurzu i workshopu - jak cvičit s těhotnými a ženami po porodu.

„ Sport je pro mě od malička každodenní součástí, rodiče mě vedli k rozmanitým druhům sportu od cyklistiky, běhu, procházek po horách, přes sjíždění řek v kánoi až po bruslení či lyžování. Od osmi let jezdím na koni a jsem držitelkou jezdecké licence. V poslední době jsem nadšená ze své nové životní role – stala jsem se maminkou! Aktivně se věnuji své dceři, běhu a intenzivně se zajímám o oblast těhotenského cvičení. Jsem přesvědčena, že správný pohyb v těhotenství má pozitivní vliv na zdraví ženy, miminka i průběh porodu.

Mým snem vždy bylo dělat práci, co mě baví. S dětmi jsem již několik let pracovala v Jezdeckém oddílu, kde jsme je vedli k lásce ke zvířatům, respektu mezi sebou, a hlavně k lásce ke sportu. Nyní si svůj sen plním v rámci Monkey´s Gym a své zkušenosti předávám těm, co to ocení nejvíce – dětem a nastávajícím maminkám.“

Mgr. Jan BERAN

Odborný konzultant společnosti Monkey´s Gym, podílel se na přípravě metodiky cvičení pro děti od 2,5 let. Vzdělání: FTVS, obor metodik tělesné výchovy, specializace sportovní gymnastika.

Je trenérem sportovní gymnastiky a tenisu, současně učí tělesnou výchovu na střední škole. Jeho odborností je zejména sportovní gymnastika, ve které úspěšně reprezentoval na republikové úrovni, zkušenosti má také s gymnastickou průpravou hráčů ledního hokeje a fotbalu.

prof. MUDr. Ladislav Plánka, Ph.D.

MUDr. Plánka působí od roku 2002 na Klinice dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno, od 1.7.2012 je pověřen jejím vedením. Jeho hlavní specializací jsou úrazy dětí a problematika dětského pohybového aparátu.V rámci své praxe se podílel na řešení mnoha odborných projektů, mimo jiné např. na komplexním řešení prevence dětské úrazovosti v ČR.

V Monkey´s Gym jsme moc rádi, že je pan profesor odborným garantem naší společnosti. I díky jeho přispění můžeme rodičům garantovat metodiku cvičení, která je skutečně v souladu se správným psychomotorickým vývojem dětí.

ZORKA PINKAS

Zakladatelka a majitelka firmy FIMASE, která na Havajských ostrovech úspěšně provozuje mimo jiné centrum pro cvičení a masáže pro děti od narození až po školní věk. Vzdělání: dětská zdravotní sestra.

V Monkey´s Gym je konzultantkou pro cvičení kojenců a batolat. Významně přispěla při tvorbě metodiky kurzů, do kterých vnesla své dlouholeté zkušenosti při práci s dětmi.

 
abc