Novinky / Akce


Předvánoční focení

Předvánoční focení

Před Vánoci Vám ještě chceme nabídnout na všech třech pobočkách Monkey´s Gym oblíbené focení dětí profesionálními fotografy Markétou Lietavcovou a Andreou Vopičkovou. Zastavíme pro Vás čas a zachytíme krásu i úsměv Vašeho dítěte na úžasných fotografiích :-)... více »

Čertovské řádění a Vánoční tvoření

Čertovské řádění a Vánoční tvoření

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? fotoright#1506-200# Přijďte se k nám podívat na ZÁBAVNÉ ČERTOVÁNÍ a třeba se to společně dozvíme. Tento rok jsme Mikulášskou opět spojili s VÁNOČNÍM TVOŘENÍM. Celé odpoledne bude o zábavu postaráno. Akce se koná na... více »

Pravidla bezpečného cvičení

Pravidla bezpečného cvičení

PRAVIDLA BEZPEČNÉHO CVIČENÍ PLATNÁ OD 22. 11. 2021 Všechny, kteří navštěvují naši tělocvičnu prosíme o dodržování následujících pravidel. Tato pravidla vycházejí z aktuálně platných vládních opatření v souvislosti s epidemií Covid-19 a jsou z titulu... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

TERMÍN: NEDĚLE 28. 11. 2021 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci v Monkey´s Harfa a Šestka ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2021

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2021

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let je v plném proudu! Již brzy začíná další semestr moderních kurzů cvičení pro děti.fotoright#255# Vyzkoušejte náš jedinečný KONCEPT POHYBOVÉ VŠESTRANNOSTI PRO NEJMENŠÍ . Moderní dětské tělocvičny Monkey’s... více »

Cvičení pro těhotné

Cvičení pro těhotné

Díky zájmu, se kterým jsem se setkali v minulosti, jsme se rozhodli opět vrátit k tolik v oblíbenému CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ v pobočce Monkey´s JUKLÍK.fotoright#691# Lekce probíhá ve večerních hodinách a zahrnuje důležité posilovací a uvolňovací cviky vhodné právě pro... více »

Dováděník

Dováděník

fotoright#1839-250# Nyní si u nás můžete zakoupit krásný deník Dováděník , kde si můžete zaznamenávat všechna společná dobrodružství s dětmi a vytvořit tak knihu plnou vzpomínek. Kniha je vhodná pro děti od 1 roku do 7 let a obsahuje aktivity, které patří neodmyslitelně k... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup jednou za den bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky... více »

Přijímáme ActivePass

Přijímáme ActivePass

Nově přijímáme na všech třech pobočkách ActivePass. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky (tel.: 775 16 16 11)... více »

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »