Novinky / Akce


Podzimní kurzy in-line bruslení

Podzimní kurzy in-line bruslení

V průběhu podzimu opět otevíráme oblíbené páteční a sobotní dopolední kurzy bruslení pro všechny malé nadšence. KURZY SE KONAJÍ NA VŠECH TŘECH POBOČKÁCH - MONKEY´S HARFA, MONKEY´S JUKLÍK I MONKEY´S ŠESTKA..:-) Termíny a info níže. V rámci kurzu s dětmi procvičíme... více »

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2021

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2021

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let je v plném proudu! Již brzy začíná další semestr moderních kurzů cvičení pro děti.fotoright#255# Vyzkoušejte náš jedinečný KONCEPT POHYBOVÉ VŠESTRANNOSTI PRO NEJMENŠÍ . Moderní dětské tělocvičny Monkey’s... více »

Cvičení pro těhotné

Cvičení pro těhotné

Díky zájmu, se kterým jsem se setkali v minulosti, jsme se rozhodli opět vrátit k tolik v oblíbenému CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ v pobočce Monkey´s JUKLÍK.fotoright#691# Lekce probíhá ve večerních hodinách a zahrnuje důležité posilovací a uvolňovací cviky vhodné právě pro... více »

Pravidla bezpečného cvičení

Pravidla bezpečného cvičení

PRAVIDLA BEZPEČNÉHO CVIČENÍ PLATNÁ OD 30. 8. 2021 Všechny, kteří navštěvují naši tělocvičnu prosíme o dodržování následujících pravidel. Tato pravidla vycházejí z aktuálně platných vládních opatření v souvislosti s epidemií Covid-19 a jsou z titulu... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

TERMÍN: NEDĚLE 26. 9. 2021 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci v Monkey´s Harfa a Šestka ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup jednou za den bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky... více »

Přijímáme ActivePass

Přijímáme ActivePass

Nově přijímáme na všech třech pobočkách ActivePass. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky (tel.: 775 16 16 11)... více »

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

15. 1. 2018 jsme otevřeli a zahájili provoz již na 3. pobočce v OC Šestka na Praze 6. Lekce dle rozvrhu již probíhají, těšíme se na všechny malé sportovkyně a sportovce! Proč cvičit právě v Monkey´s Gym? • Nejsme jen cvičení, jsme dětská tělocvična • Komfortní prostor... více »

Hledáme nové posily

Hledáme nové posily

Do nově připravované pobočky na Praze 6 v OC Šetka hledáme kolegy, kteří mají chuť pracovat s dětmi a účastnit se krásného procesu jejich růstu. fotoleft#774-100# Hledáme do našeho týmu kolegy/ně na pozicích: - LEKTOR/KA - LEKTOR/KA PRO VÍKENDOVÉ AKCE - RECEPČNÍ Zaujala... více »