Novinky / Akce


Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2021

Zápis na semestr PODZIM/ZIMA 2021

Zápis na podzimní kurzy cvičení pro děti od 0,5 roku do 7 let bude probíhat od poloviny června! Na všech pobočkách - Praha 5, Praha 9 i Praha 6 je zápis ve stejném termínu. Téměř všechny dopolední i odpolední kurzy na pobočce Praha 9 a Praha 5 se v právě běžícím semestru... více »

Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Jsme odborníky na prázdninové sportovní kempy pro děti od 3 let. Příměstské tábory se sportovní tématikou pořádáme již 8 let. Naším hlavním cílem je vidět dětské pokroky a šťastný smích malých sportovců, když se jim podaří zvládnout novou dovednost. :-) Klademe... více »

Prázdninový program v MG Harfa a Šestka

Prázdninový program v MG Harfa a Šestka

Program pro děti o prázdninách? Rozhodně v Monkey´s HARFA a ŠESTKA! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce aktivně... více »

Permanentka na 3 lekce

Permanentka na 3 lekce

Přijďte si zacvičit do naší opičí tělocvičny! V červnu pro Vás máme speciální nabídku :fotoright#721-250# PERMANENTKU NA 3 LEKCE CVIČENÍ ZA ZVÝHODNĚNOU CENU! Nyní se nemusíte vázat na přesný den a čas, můžete přijít cvičit kdykoli se vám to bude hodit..:-) Permanentku... více »

Od 24. 5. 2021 máme opět otevřeno

Od 24. 5. 2021 máme opět otevřeno

VŠECHNY OPIČÍ TĚLOCVIČNY OTEVÍRÁME OPĚT 24.5.2021! A chystáme se to parádně oslavit! Připravili jsem proto pro vás krásnou nabídku výhod a slev pro následující období. Koukněte, přijďte a vyzkoušejte! My už se na "normální" provoz hrozně moc... více »

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

Diskotéka s Lolou v Harfě a na Šestce

TERMÍN: NEDĚLE 27. 6. 2021 od 17:00 Pravidelně pořádáme vždy poslední neděli v měsíci v Monkey´s Harfa a Šestka ODPOLEDNÍ DISKOTÉKU PRO DĚTI. Vaše ratolesti se vyřádí pod dohledem lektorů a zatancují si na známé dětské písničky. Předtancovává také náš maskot... více »

Jarní kurzy in-line bruslení

Jarní kurzy in-line bruslení

Jsme rádi, že může spustit alespoň tolik oblíbené víkendové in-line kurzy pro všechny malé nadšence. KURZY SE KONAJÍ V MONKEY´S HARFA, ŠESTKA A JUKLÍK. fotoright#1536# V rámci kurzu s dětmi procvičíme aktuální dovednosti a naučíme je vždy i něco nového. Kurz zahrnuje... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup jednou za den bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky... více »

Přijímáme ActivePass

Přijímáme ActivePass

Nově přijímáme na všech třech pobočkách ActivePass. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky (tel.: 775 16 16 11)... více »

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »