Novinky / Akce


Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Sportovní příměstské tábory Monkey´s Gym

Jsme odborníky na prázdninové sportovní kempy pro děti od 3 let. Příměstské tábory se sportovní tématikou pořádáme již 8 let. Naším hlavním cílem je vidět dětské pokroky a šťastný smích malých sportovců, když se jim podaří zvládnout novou dovednost. :-) Klademe... více »

Dočasné přerušení provozu

Dočasné přerušení provozu

Do odvolání jsou na základě rozhodnutí vlády všechny provozovny Monkey’s Gym bohužel uzavřeny. Aktuálně se ruší všechny pravidelné lekce, otevřené hodiny, narozeninové oslavy. Od 4.1.2021 vysíláme pro všechny klienty registrované do kurzů on-line náhradní lekce. K... více »

Venkovní individuální cvičení

Venkovní individuální cvičení

Pro všechny malé sportovce jsme s naším týmem lektorů a lektorek připravili individuální venkovní lekce, které budou vždy splňovat aktuální nařízení. fotoright#1802-200# Začneme s nimi hned, jak bude sport v přírodě povolen. Navážeme tak na velmi žádané loňské... více »

On-line diskotéka s opičkou Lolou

On-line diskotéka s opičkou Lolou

V Monkey´s Gym ani nyní rozhodně nezahálíme! A protože se děti nemohou vyřádit přímo v tělocvičnách, instruktoři si pro ně připravili on-line dětskou diskotéku s opičkou Lolou! fotoleft#1559-250# Na malé tanečníky a tanečnice čeká půlhodina tance, her a dovádění na... více »

Prázdninový program v MG Harfa a Šestka

Prázdninový program v MG Harfa a Šestka

Program pro děti o prázdninách? Rozhodně v Monkey´s HARFA a ŠESTKA! LETNÍ ŠKOLIČKA, KURZY IN-LINE BRUSLENÍ, SPORTOVNÍ KEMPY, PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ ZA SUPER CENU I NAROZENINOVÉ OSLAVY. PRÁZDNINOVÉ CVIČENÍ fotoright#57# I v letních měsících na všechny příznivce aktivně... více »

Cvičit on-line s námi může každý!

Cvičit on-line s námi může každý!

Pro všechny děti nyní nabízíme dvě skvělé novinky! Tanečky pro nejmenší fotoleft#1560-300# Máme pro vás připravenou výuku krátkých tanečků a sestav pro všechny malé tanečnice a tanečníky. Kurz je vhodný pro děti od cca 3 let, ale i mladší se mohou zapojit. Každý... více »

Přijímáme MultiSport kartu

Přijímáme MultiSport kartu

Nově přijímáme na všech třech pobočkách MultiSport kartu. Vstup jednou za den bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky... více »

Přijímáme ActivePass

Přijímáme ActivePass

Nově přijímáme na všech třech pobočkách ActivePass. Vstup bez doplatku můžete využít na otevřené hodiny , kdy otevřené hodiny probíhají se dovíte v sekci rozvrh hodin. Na tyto hodiny můžete přijít bez předchozí rezervace - pouze je nutné si telefonicky (tel.: 775 16 16 11)... více »

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Darujte cvičení v Monkey´s Gym

Pěkný dárek nejen k Vánocům - DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě dle vašeho výběru na všechny aktivity Monkey´s Gym. fotoleft#118# Poukaz, který platí na všechny naše aktivity , jednoduše nabijete libovolnou částkou a darujete Vašim nejbližším. Platnost dárkového poukazu je 1 rok... více »

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

MÁME 3. POBOČKU V PRAZE

15. 1. 2018 jsme otevřeli a zahájili provoz již na 3. pobočce v OC Šestka na Praze 6. Lekce dle rozvrhu již probíhají, těšíme se na všechny malé sportovkyně a sportovce! Proč cvičit právě v Monkey´s Gym? • Nejsme jen cvičení, jsme dětská tělocvična • Komfortní prostor... více »